Пошук
ECLISSE 40

З одного боку двері мають скіс під кутом 40 градусів, з іншого - стоять в одній площині зі стіною. Як так? Секрет прихований всередині коробки

Огляд

Чи могли ви уявити, що матимете змогу обрати двері з 3D ефектом для власної оселі?

Детальніше про колекцію ECLISSE 40, інший погляд на коробку

Вперше прихована коробка з непомітної та технічної складової перетворюється на елемент краси та дизайну, двері набувають особливого акценту та індивідуальної риси 

Коробка акцентує на собі увагу, саме вона стає головним елементом та визначає завершальний образ дверей. Завдяки своїй формі колекція ECLISSE 40 створює ефект об'єму, гармонійно поєднуючи два приміщення, які розділяє. Це нове бачення, яке дозволяє подивитись на двері з іншого ракурсу, зробивши їх непомітно помітними.

Унікальне рішення, що ховає з іншого боку стіни простоту та елегантність дверей прихованого монтажу. Колекція Eclisse 40 це абсолютна новинка на ринку, її творцями є Лоренцо Понцеллі та Франческо Валентіні.

Ви хотіли б знати більше?

Заповніть форму нижче, щоб замовити брошуру колекції ECLISSE 40

ECLISSE 40 - profilo bronzo scuro

40 градусів нахил з однієї сторони 
0 мм товщини з іншої сторони 

Інновація, що демонструє коробку як елемент декору, а не лише як технічну складову.

З одного боку двері мають особливий скіс, що створює 3D ефект. Відчуття об'єму досягається за допомогою нахилу рами під кутом 40°. Таке рішення ледь помітно виділяє проєм. Це декоративний елемент, він є невід'ємною частиною дверей, що запрошує нас зайти.        

З іншого боку ця сама коробка пропонує абсолютно рівну поверхню,  характерну традиційним дверям прихованого монтажу, яку можна фарбувати в колір зі стіною чи оздоблюбвати шпалерами. Елегантність та стриманність. 

Eclisse 40 Collection filo muro
Dettaglio Porta tridimensionale ECLISSE 40 Collection
Eclisse 40 Collection - Анодійований алюмінієвий профіль визначає нахил під 40 градусів.

Анодійований алюмінієвий профіль визначає нахил під 40 градусів. Це єдина структура, яка підходить як для стіни з цегли, так і гіпсокартону 

Премії та відзнаки:

Red Dot Design Award - один з найголовніших світових конкурсів в галузі дизайну і Колекція Eclisse 40 отримала премію в категорії Design 2020.

З 22 червня 2020 року продукт виставлений в Музеї Red Dot Design м. Ессен, Германія, та висвітлений на офіційному сайті конкурсу.


logo Archiproducts Design Awards

Колекція Eclisse 40 була внесена до списку нагороди Archiproducts Design Award 2019, в галузі дизайну та архітектури

Особливості

Процес анодизації

Йдеться про електрохімічний процес, який зазвичай використовується для надання поверхності алюмінію більшої стійкості до корозії та посилення її міцності. Анодійовані профілі Колекції Eclisse 40 пропонуються в трьох кольорах, а також можуть бути грунтовані для подальшого фарбування за вподобанням замовника.

4 ексклюзивні варіанти  

ECLISSE 40 - Грунтовані для подальшого фарбування

Грунтовані для подальшого фарбування

ECLISSE 40 - Світлий бронз

Світлий бронз

ECLISSE 40 - Темний бронз

Темний бронз

ECLISSE 40 - Бронз графіт

Бронз графіт

Icona_Torna_Su