Пошук

Про компанію

Історія

Все почалось в кінці 80-х років ХХ століття, коли столярна майстерня, заснована в 1960-х, поступово почала спеціалізуватись на виробництві металевих розсувних систем для вікон та дверей. Рішення змінити звичну спецалізацію бренду De Faveri S.r.l. призвело до ідеї створення систем для розсувних дверей - нового продукту, який з часом був запущений як серійне виробництво. Офіційною датою, коли Луіджі Де Фавері заснував бренд ECLISSE, вважається 10 січня 1989 року.

Проект компанії був досить ризикованим, адже вимагав великих вкладень у створення сучасного виробництва в умовах високої конкуренції. В 1990-х роках комапнія отримала подальший розвиток завдяки плідній праці і постійному вдосконаленню технологій, а також ентузіазму колектива, зацікавленного в досягненні успіху. Розширення модельного ряду та розвиток технологій, а також можливість впровадження інновацій, зробили касети ECLISSE для розсувних дверей популярними як в Італії, так і за її межами.

На сьогоднішній день ECLISSE являє собою відомий бренд, лідер індустрії, що включає 10 дочірніх компаній, більш ніж 30 представництв та 2000 дистриб'юторів в Італії з об'ємом виробництва 1300 касет в день.

Інновації та патенти

ІННОВАЦІЇ

"Ми робимо ставку на якість наших розсувних систем". Так, в двух словах, Луіджі Де Фавері описує суть роботи компанії. З самого початку співробітники ECLISSE вірили в необхідність постійного внеску в удосконалення та розвиток виробництва, адже пріоритетом завжди була саме якість.

Високий стандарт якості  досягатиється лише завдяки постійним дослідженням та інноваціям, вивченню еволюції образу життя людей та задоволенню їх потреб, які часто змінюються.

Інноваційні технології завжди залишаються пріоритетом, стратегічним фактором, що допомагає удосконалювати нашу систему розсувних дверей, відточуючи майстерністьв інтересах споживача, рітейлерів та монтажників.

ПАТЕНТИ

За останні 30 років компанія ECLISSE розробила та отримала більше ніж 40 особливих патентів, які дають системі ECLISSE очевидні та незаперечні переваги.

Зйомна направляюча

1. Зйомна направляюча - можливо витягнути весь механізм без демонтажу стіни. 

Нижня направляюча

2. Нижня направляюча -  Нижня направляюча, що самостійно центрується, легко встановлюється прямо в касету и не потребує сверлення полу.

Ролики на сферичних підшипниках

3. Ролики на сферичних підшипниках - Гарантують довготривалу експлуатацію, тиху та плавну роботу розсувного механізму. Для стандартного ролика максимальна нагрузка - 100 кг. Під замовлення можливо доставити ролики для нагрузки 150 кг. 

Оболочка з армованого скловолокном нейлона 6.6, наповнювач - еластомер. 

Давайте подивимось вперед

Наша відовідальність по відношенню до Вас

Наш лозун "Ми дивимось вперед" це основа нашої філософії: обіцянка, яку ми щодня даємо собі, обов'язок побачити те, що інші не бачать, допитлива увага до нійдрібніших деталей, бажання не упустити нічого. Це синтез нашої роботи, те, що відрізняє нас.

Хто працює на підприємстві Eclisse добре знає наскільки для нас важливий клієнт та його потреби. Успіх легше досягається в талановитій та згуртованій команді, яка думає в одному напрямку. 

 

Касети, які спроектовані для найкращого функціонування

Вже понад двох десятирічь ECLISSE є лідером у виробництві розсувних систем. Ми довіряємо високій якості наших продуктів. Нашою метою є розробка та виробництво систем розсувних дверей, які відрізняються міцністю, зручністю установки та можливістю обслуговування.

Нашою метою є модернізація системи розсувних дверей, з перспективою заміни ними двостворчатих дверей, що дозволило б максимально зекономити простір в приміщенні.

Ми прагнемо відповідати попиту на функціональність та ергономічність, постійно вдосконалюючи дизайн та функціональні характеристики систем розсувних дверей.  

Касети, які спроектовані для найкращого функціонування

Сертифікати

ECLISSE вважає основним завданням - задовольняти запит власного клієнта, співробітників та всіх зацікавлених сторін, що контактують з підприємством, шляхом постійного покращення виробничих процесів, охорони здоров'я та охорони людини на робочому місці, а також відповідально ставиться до навколишнього середовища і соціально підтримує різні ініціативи, пов'язані з цим.

Вже багато років ECLISSE сумлінно виконує свої обов'язки, за що отримує важливі нагороди та відзнаки, сертифікати компанії визнані на міжнародному рівні і відповідають міжнародним стандартам якості, безпеки та екологічної відповідальності.